Studia Podyplomowe

Zniżki przy studiowaniu na dwóch kierunkach

400 zł

Realizowane w całej Polsce:

Skocz do realizowanych tylko w Lublinie

Darmowe Bonusy

• kierownik wycieczek szkolnych;
• zarządzanie projektami współfinansowanymi z funduszy UE;
• kurs integracji sensorycznej I-go stopnia – neurobiologiczne podstawy integracji sensorycznej

Dane kontaktowe ośrodków

Aleksandrów Kujawski

Adres:

Ośrodek Szkoleniowy Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Długa 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Mail:

aleksandrow@podyplomowestudia.eu

Tel:

608 008 002 / 662 412 040

Koordynator:

Małgorzata Żbikowska

Brodnica

Adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

ul. 3 Maja 4, 87-300 Brodnica

Mail:

brodnica@podyplomowestudia.eu

Tel:

509 335 549

Koordynator:

Izabela Szczech

Bydgoszcz

Adres:

Centrum Kształcenia Kadr Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, ul. Fordońska 120,
85-739 Bydgoszcz

Mail:

bydgoszcz@podyplomowestudia.eu

Tel:

52 342 04 92

Koordynator:

Joanna Wojtalewicz

Chojnice

Adres:

Ośrodek Szkoleniowy – Szkoła Biznesu Bydgoskiego ZDZ, ul. Lichnowska 5, 89-600 Chojnice

Mail:

chojnice@podyplomowestudia.eu

Tel:

52 397 34 16

Koordynator:

Andrzej Zieliński, Helena Podjaska – Ginter

Ciechanów

Adres:

Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe ,,Alfa”, ul. Żórawskiego 5, 06-400 Ciechanów

Mail:

ciechanow@podyplomowestudia.eu

Tel:

517 717 276

Koordynator:

Krzysztof Gąsiorowski

Działdowo

Adres:

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Polna 11, 13-200 Działdowo

Mail:

dzialdowo@podyplomowestudia.eu

Tel:

504 634 062, 787 755 781

Koordynator:

Sylwia Zembrzuska

Ełk

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. W. Szafera 2, 19-300 Ełk

Mail:

pisz@podyplomowestudia.eu

Tel:

509 780 366

Koordynator:

Jacek Krom

Grudziądz

Adres:

Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych Grudziądz, ul. Czarnieckiego 9, 86-300 Grudziądz

Mail:

grudziadz@podyplomowestudia.eu

Tel:

663 724 738

Koordynator:

Joanna Mosiołek

Kraków

Adres:

Wolna Szkoła Waldorfska, ul. Zawiła 2, 30-442 Kraków

Mail:

krakow@podyplomowestudia.eu

Tel:

600 611 200

Koordynator:

Łukasz Malicki

Lidzbark Warmiński

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Krasickiego, ul. Lipowa 17A, Lidzbark Warmiński

Mail:

lidzbarkwarminski@podyplomowestudia.eu

Tel:

502 729 698

Koordynator:

Katarzyna Koniczek

Lublin

Adres:

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, ul. Choiny 2, 20-816 Lublin

Mail:

rekrutacja@wssp.edu.pl

Tel:

507 935 577, 81 448 08 20

Koordynator:

Dominika From

Łódź

Adres:

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, ul. Choiny 2, 20-816 Lublin

Mail:

lodz@podyplomowestudia.eu

Tel:

507 028 440, 606 666 313

Koordynator:

Aneta Niewiadomska-Łasek

Nidzica

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Kopernika 1, 13-100 Nidzica

Mail:

nidzica@podyplomowestudia.eu

Tel:

570 848 333

Koordynator:

Magdalena Woźniak

Olsztyn

Adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olsztynie, al. Piłsudskiego 42, 10-450 Olsztyn

Mail:

olsztyn@podyplomowestudia.eu

Tel:

789 106 100

Koordynator:

Maciej Krom

Ostróda

Adres:

Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofii w Ostródzie, ul. Sportowa 1, 14-100 Ostróda

Mail:

ostroda@podyplomowestudia.eu

Tel:

789 086 789

Koordynator:

Maciej Krom

Pisz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, ul. Klementowskiego 2, 12-200 Pisz

Mail:

pisz@podyplomowestudia.eu

Tel:

509 780 366

Koordynator:

Jacek Krom

Płońsk

Adres:

Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku, ul. Warszawska 70, 09-100 Płońsk

Mail:

plonsk@podyplomowestudia.eu

Tel:

696 752 066

Koordynator:

Barbara Sawczuk-Gołaszewska

Pruszków

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Lipowa 31, 05-800 Pruszków

Mail:

pruszkow@podyplomowestudia.eu

Tel:

696 611 151

Koordynator:

Anna Hejnowicz

Siedlce

Adres:

Studium Edukacyjno-Językowe, ul. J Piłsudzkiego 9, 08-110 Siedlce

Mail:

siedlce@podyplomowestudia.eu

Tel:

604 499 614 / 577 318 037

Koordynator:

Krzysztof Gąsiorowski

Skierniewice

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 4 (Budynek b), ul. Szarych Szeregów 6, 96-100 Skierniewice

Mail:

skierniewice@podyplomowestudia.eu

Tel:

504 077 344

Koordynator:

Barbara Kamińska

Sopot

Adres:

II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Al. Niepodległości 751, 81-838 Sopot

Mail:

sopot@podyplomowestudia.eu

Tel:

509 780 366 / 733 462 462

Koordynator:

Jacek Krom

Suwałki

Adres:

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II, ul. Sejneńska 10, 16-400 Suwałki

Mail:

suwalki@podyplomowestudia.eu

Tel:

504 049 507

Koordynator:

Paweł Ignatowicz

Szczytno

Adres:

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II, ul. Sejneńska 10, 16-400 Suwałki

Mail:

szczytno@podyplomowestudia.eu

Tel:

531 476 555

Koordynator:

Mateusz Kosiorek

Tczew

Adres:

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II, ul. Sejneńska 10, 16-400 Suwałki

Mail:

tczew@podyplomowestudia.eu

Tel:

509 526 440

Koordynator:

Wiesław Kręcisz

Wałcz

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana, ul. Marii Konopnickiej 2, 78-600 Wałcz

Mail:

walcz@podyplomowestudia.eu

Tel:

504 009 011

Koordynator:

Małgorzata Marianowska

Realizowane wyłącznie w Lublinie:

Dane kontaktowe ośrodków

Lublin

Adres:

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, ul. Choiny 2, 20-816 Lublin

Mail:

rekrutacja@wssp.edu.pl

Tel:

507 935 577, 81 448 08 20

Koordynator:

Dominika From

2-Semestralne

Coaching i tutoring

Diagnostyka i terapia manualna

Dietetyka w sporcie i rekreacji

Fizjoterapia geriatryczna i uzdrowiskowa

Fizjoterapia w sporcie

Lean management

Menedżer jakości

Menedżer turystyki i hotelarstwa

Negocjacje i mediacje

Nowoczesne technologie w edukacji i kształceniu

Nowoczesne zarządzanie obiektem hotelowym i gastronomią

Trener biznesu i rozwoju osobistego

Trener personalny

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie sprzedażą i zespołem sprzedażowym

Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych

Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie

3-Semestralne

Animator i menager kultury

Andragogika

Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna

Glottodydaktyka

Historia dla nauczycieli

Język polski dla nauczycieli

Nauczanie podstaw prawa

Odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii

Pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną

Pedagogika rewalidacyjno-terapeutyczna

Pedagogika zabawy – terapia zabawą z elementami rytmiki

Podyplomowe studia doskonalące dla katechetów

Pielęgnacja urody z elementami kosmetologii

Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Przedsiębiorczość dla nauczycieli

Socjoterapia z elementami psychoedukacji i psychoterapii rodzin – trener terapeuta

Surdopedagogika

Terapia pedagogiczna i rewalidacja dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Terapia ręki

Terapia zajęciowa

Tutoring uzdolnień w edukacji

Tyflopedagogika