Rekrutacja zimowa na studia I’, II’, studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie informuje, że rozpoczęliśmy rekrutację zimową na studia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017. Rekrutacja trwa od 9.01.-20.02.2017.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z dziekanatami

Biuro Studiów Podyplomowych
Dziekanat dla kierunków:
Filologia angielska, Turystyka i rekreacja, Wychowanie fizyczne;
Pokój nr 42
e-mail: wtiwf@wssp.edu.pl

Dziekanat dla kierunków: Kosmetologia; Fizjoterapia
Pokój nr 60
e-mail: wfiz@wssp.edu.pl

Biuro Studiów Anglojęzycznych
Pokój nr 43
e-mail: infoenglish@pol.edu.pl

studia-podyplomowe

SPRAWDŹ WARUNKI REKRUTACJI

Rekrutacja on-line

Przygotowaliśmy dla absolwentów szkół średnich następujące kierunki i specjalności:

STUDIA PROWADZONE W JĘZYKU POLSKIM

Studia magisterskie (II stopnia):

1. Fizjoterapia *
  2. Turystyka i Rekreacja specjalności: Hotelarstwo i gastronomia; Organizacja i zarządzanie w turystyce i rekreacji; Turystyka zdrowotna

1. Filologia angielska
  2. Kosmetologia
  3. Wychowanie Fizyczne
  4. Turystyka i rekreacja  specjalności: Hotelarstwo i gastronomia; Organizacja i zarządzanie w turystyce i rekreacji; Turystyka zdrowotna
  5. Fizjoterapia *

*Wejście w życie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty  (Ustawa z dnia 25.09.2015) wprowadza istotne zmiany w systemie kształcenia obecnych i przyszłych fizjoterapeutów.  Zakłada ona, że przyszły fizjoterapeuta powinien mieć ukończone jednolite  studia magisterskie. Na wniosek Wiceministra Zdrowia,  została przyjęta poprawka przewidująca, że fizjoterapia będzie kierunkiem studiów jednolitych magisterskich, a więc pięcioletnich już od 01.10.2017 r.

W związku z powyższymi zmianami zapraszamy Państwa do skorzystania z ostatniej możliwości ukończenia studiów na kierunku Fizjoterapia w systemie I i II stopnia. Rekrutacja na studia licencjackie rozpoczynające się od semestru letniego 2016/2017 potrwa do 20 lutego 2017 roku i jest ostatnią szansą na uzyskanie tytułu licencjata lub magistra z zakresu fizjoterapii na starych zasadach!

STUDIA PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Studia magisterskie (II stopnia):

1. Physiotherapy*
  2. International Tourism

1. Physiotherapy*
  2. Beauty Science
  3. Tourism and Hospitality Management
  4. Sport Science
  5. International Business Management

PROGRAM 2+1

Program 2+1 łączy studia w naszej Uczelni ze studiami w jednej z partnerskich uczelni (the University of  Bedfordshire, the University of Northampton) w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu studiów absolwent uzyskuje brytyjski dyplom.

1. Turystyka i rekreacja
  2. Wychowanie Fizyczne
  3. Fizjoterapia
    >> więcej informacji nt. Programu 2+1

STUDIA PODYPLOMOWE

Studia prowadzone w języku polskim, odbywają się w trakcie sobotnio-niedzielnych zjazdów co dwa/trzy tygodnie.