Głosuj na Joannę Drabik studentkę WSSP – najlepszą młodą europejską kołową

Plebiscyt zorganizował portal handball-planet.com. Oprócz Drabik do tytuły najlepszej europejskiej kołowej młodego pokolenia sezonu 2014/2015 nominowane są: Andrea Covic z chorwackiego klubu i Meike Schmelzer z niemieckiego Thuringer HC. Jak na razie, to jednak obrotowa lubelskiej drużyny prowadzi w głosowaniu kibiców. Aktualnie zdobyła 65 proc. głosów (Schmelzer ma 23 proc., a Covic 12).

Zachęcamy do glosowania na naszą studentkę!
Joanna Drabik walczy o tytuł najlepszej młodej kołowej Europy >> ZAGŁOSUJ

21-letnia Drabik aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która walczy z Ukrainą o awans na MŚ 2015 w Danii. W pierwszym meczu Polki wygrały 24:18. Rewanż odbędzie się 14 czerwca w Szczecinie. Drabik do drużyny MKS Selgros Lublin przeszła w 2013 roku z KSS Kielce. Głosowanie na najlepszą młodą kołową potrwa do 15 czerwca.