Studentka WSSP – Julia Belchenko została Lubelską Miss Studentek 2017!

Mamy zaszczyt poinformować, że nową Lubelską Miss Studentek 2017 została Julia Belchenko. Walka była zacięta, dziewczyny zaprezentowały się w pięciu wyjściach takich jak deszczowe wyjście w spódnicach marki WonderAland, wyjście w stylu dziewczyny agenta 007 w stylizacjach zdolnego duetu blogerskiego BO4GO ze sklepu Mix&Match Outlet, Luźne wyjście w studenckim stylu w specjalnie zaprojektowanych koszulkach konkursowych, przygotowanych przez firmę Nadruk Na Koszulkach, słoneczne wyjście w strojach kąpielowych marki Self Company Group ze sklepu La Vantil oraz to najważniejsze – koronacyjne wyjście w sukniach niezwykle utalentowanej projektantki – Aleksandra Młynarska. O fryzury i makijaże zadbał niezawodny salon Willa Różana hair&makeup.
Imprezę uświetniły występy taneczne oraz wokalne. Głosu użyczyli m.in. piękna Katarzyna Kapri Dabrowska oraz raper Dolar. Największą atrakcję wieczoru stanowiło jednak ogłoszenie wyników jury złożonego z członków samorządów studenckich, sponsorów oraz partnerów konkursu.
Najważniejszy tytuł Lubelskiej Miss Studentek został przyznany Julii Belchenko
I vicemiss została Dominika Słaby
Tytuł II vicemiss powędrował do Kinga Czyż
Mis Puliczności została Klaudia Lewkowicz