Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 dr Witold Furgał, prof. WSSP  Fizjologia  03.02.2017  13.00  77

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

dr Wojciech Bajorek Biomechanika 03.02.2017 r. 12.00 aula
dr Wojciech Bajorek Antroponomastyka 03.02.2017 r. 13.30 28
 dr Wojciech Bajorek  Biomechanika  04.03.2017 r.  11.00  28
 dr Wojciech Bajorek Antropomotoryka  04.03.2017 r.  13.00  28
 dr Krzysztof Grabczuk  Elementy historii europejskiej  13.02.2017  11.00  59
 mgr Krzysztof Styczyński  Ochrona własności intelektualnej  19.03.2017 – termin ostateczny  12.00  30
 dr Ewa Litwiniuk  Metodyka wf  06.03.2017 – termin ostateczny 10.00  82

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 dr Ewa Litwiniuk  Metodyka wf  06.03.2017 – termin ostateczny  10.00
 dr Stefan Litwiniuk  Teoria wf  06.03.2017 – termin ostateczny  10.00

 

Studia niestacjonarne

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 dr Wojciech Bajorek  Biomechanika  04.02.2017 r.  11.00  aula
 dr Wojciech Bajorek  Antropomotoryka  04.02.2017 r.  12.30  aula
 dr Wojciech Bajorek  Biomechanika  04.03.2017  11.00  28
 dr Wojciech Bajorek  Antropomotoryka  04.03.2017  13.00  28
 dr Krzysztof Grabczuk  Elementy historii europejskiej  12.02.2017  14.00  59
 mgr Krzysztof Styczyński  Ochrona własności intelektualnych  19.03.2017 – termin ostateczny  12.00  30
 dr  Ewa Litwiniuk  Metodyka wf  05.03.2017  9.30 – 10.30  76

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki

 

Imię i nazwisko wykładowcy

Nazwa przedmiotu

Termin egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wyniki