III   Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Współpraca transgraniczna w gospodarce turystycznej Polski i Ukrainy

Lublin  – Lwów 20 – 21 – 22. 10.2016

 

Wydział Turystyki i Wychowania Fizycznego Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola w Lublinie, Katedra Turyzmu Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu im. Iwana Franki we Lwowie oraz Stowarzyszenie Ekspertów Turystyki w Warszawie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej problemom transgranicznej gospodarki turystycznej i jej rozwojowi.

Celem konferencji jest ukazanie nadbużańskiego potencjału turystycznego po obu stronach granicy, jego zasobów, bogactwa kulturowego, historycznego i krajobrazowego a także nowych możliwości współpracy transgranicznej w zakresie ruchu turystycznego, wspierania rozwoju turystyki transgranicznej w obszarze europejskim. Zgłoszenie uczestnictwa oraz zgłoszenie referatu  stanowią załączniki do niniejszego komunikatu.

 

 

Komunikat nr 1

 

Kwestionariusz uczestnictwa – okres przesyłania zgłoszeń przedłużony do 20.09.2016

Formularz zgłoszenia referatu

Wydział Turystyki i Wychowania Fizycznego, WSSP w Lublinie
zaprasza na konferencję naukową
Diagnostyka w Kulturze Fizycznej
24 Maj 2016, Lublin
 
Celem konferencji jest przegląd badań naukowych, wymiana doświadczeń oraz integracja badań w obszarze aktywności fizycznej i sprawności fizycznej. Do czynnego udziału zapraszamy nauczycieli akademickich, lekarzy, fizjoterapeutów, specjalistów od spraw żywienia, liderów aktywności fizycznej, a także wszystkich zainteresowanych problematyką zdrowego stylu życia oraz prewencji i terapii ruchowej.
 
Termin: 24 Maj 2016, godz. 10.00 – 14.00
 
Miejsce:Obiekty Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, ul. Choiny 2
 
Organizator: Wydział Turystyki i Wychowania Fizycznego, WSSP w Lublinie
Udział konferencji jest bezpłatny

Informujemy, że w związku z niską frekwencją zgłoszeń na konferencję  „Rola i zadania niepaństwowych szkół wyższych w kształceniu kadr dla gospodarki turystycznej w Polsce” planowaną w dniach  07 – 08 kwietnia 2016 konferencja zostaje odwołana.