plREKRUTACJA 2023 / 2024 - DOŁĄCZ DO NAS

Zostań instruktorem aktywności ruchowej z elementami karate!

Zapraszamy wszystkich studentów Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne na temat możliwości pracy jako instruktor aktywności ruchowej z elementami karate. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9-go listopada 2017 roku o godzinie 14:00 na auli WSSP. Szczególnie mile widziani są studenci kierunków wychowanie fizyczne i fizjoterapia.

Spotkanie organizowane jest przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, a projekt realizowany jest przy wsparciu funduszy europejskich. Prowadzącym będzie Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, Wiceprezydent Światowej Federacji Karate Tradycyjnego oraz były Mistrz Świata – pan Andrzej Maciejewski.

Korzyści z wzięcia udziału:
– elastyczna praca z korzystnym wynagrodzeniem po odbyciu szkolenia,
– darmowe szkolenie na instruktora aktywności ruchowej (gimnastyka) z elementami karate tradycyjnego,
– możliwość zaliczenia pracy instruktora na poczet części praktyk zawodowych odbywanych w trakcie studiów,
– pogłębianie i realizacja swoich pasji,
– ambitna praca z dziećmi, młodymi ludźmi i osobami dorosłymi.

Zapraszamy w czwartek o 14:00!