Przedstawiciele samorządu studenckiego na Konferencji Forum Uczelni Niepublicznych!

W dniach 28-31.03.2019 Przedstawiciele Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie – Kamila Gilewicz – Przewodnicząca Samorządu Studentów oraz Dmytro Sikorskyi – Wiceprzewodniczący Ds Sportowych i Naukowych po raz pierwszy w historii Uczelni wzięli udział w X. jubileuszowym Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych w Poroninie koło Zakopanego. Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej i zrzesza studentów Uczelni Niepublicznych z całej Polski.

Podczas pobytu tam, nasi przedstawiciele brali udział w licznych szkoleniach i panelach dyskusyjnych m.in:

✔ Ustawy 2.0,

✔ Jakości Kształcenia,

✔ Zarządzania w social mediach,

✔ Zarządzanie stresem i kreowanie pewności siebie,

✔ Skutecznej komunikacji w zespole,

✔ Budowania pozycji lidera w 10 krokach,

✔ Innowacyjnych sposobach jak dobrze wpaść na rozmowie rekrutacyjnej.

Wzięli także udział w warsztatach z Debat Oksfordzkich oraz w panelu poruszającym problemy samorządów studenckich uczelni niepublicznych w formie Open Space Challenge ??

Całe wydarzenie z uwagi na jubileuszowy X Zjazd było wyjątkowe i zostało podsumowane integracją przy smacznym torcie, a oficjalne otwarcie Zjazdu uświetnił swoim występem Oscar Jensen – finalista programu Śpiewajmy Razem ??

Dla naszego Samorządu była to okazja do integracji ze studentami z całego kraju, wymiany doświadczeń na temat skutecznej pracy w samorządzie i nawiązania nowych znajomości i przyjaźni, a przede wszystkim okazją do zaprezentowania Szkoły na Forum Ogólnopolskim.

Dziękujemy Władzom Uczelni za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Fot. Materiały prywatne uczestników; Damian Ludwikowski; Forum Uczelni Niepublicznych.

Opracowanie: Kamila Gilewicz

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSSP