Prywatny Akademik Duet W Lublinie

Mamy do waszej dyspozycji nowoczesny, prywatny akademik w sercu Lublina. Duet to optymalizacja powierzchni. Mamy do dyspozycji pokoje 1 i 2 osobowe z wspólną kuchnią i łazienką. Pokoje zostały zaprojektowane jako wygodne i niezależne mieszkania 2 lub 4 osobowe. Powierzchnia, na której żyjesz, uczysz się i spędzasz czas z przyjaciółmi. W tym nowoczesnym miejscu masz stały dostęp do ultra szybkiego internetu oraz parkujesz na zamkniętym parkingu 🙂

 

24/7

Duet to bezpieczne i komfortowe miejsce do życia. Cały obiekt jest monitorowany nowoczesnym systemem kamer. O poczucie bezpieczeństwa dba również obsługa recepcji oraz profesjonalne zabezpieczenia. Recepcja działa całą dobę.

 

Centrum miasta

Mieszkając u nas, masz bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez akademicki Lublin. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd i komunikację ze wszystkimi placówkami uczelnianymi oraz zapleczem kulturalnym. Postaw na Duet!

 

Parking zamknięty

Duet dba zarówno o bezpieczeństwo wasze, jak i waszych pojazdów. Zamknięty parking podziemny gwarantuje ochronę samochodów oraz daje pewność, że zawsze znajdziesz wygodne miejsce do parkowania w centrum miasta. Do tego mamy bezpłatny parking przed budynkiem.

 

Siłownia i nie tylko

Potrenować lubi każdy – dla naszych mieszkańców mamy siłownię w cenie pokoju.
W naszym akademiku masz stały dostęp do Internetu na terenie całego budynku. Stabilne i szybkie Wi-Fi pozwala na stały kontakt z rodziną i znajomymi oraz nieograniczony dostęp do informacji. Do tego sieć wewnętrzna i naziemna telewizja.

 

 

Najbliższe autobusy: 026, 040, 047, 0N3

DUET LUBLIN >

 Ochrona
 24H
 +48 81 81 718 00 30

 Biuro i Recepcja
 Pn – Pt 10:00 – 18:00
 +48 81 718 00 29

 duet@studentdepot.pl

https://studentdepot.pl/pl/akademik-duet-lublin