ZAKWATEROWANIE

Biuro Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji:

mgr Dominika From

Adres:

ul. Choiny 2, 20-816 Lublin, pokój 26 (parter)

Telefon:

+48 81 448 08 20,

+48 81 740 72 40 (w.46)

E-mail:

rekrutacja@wssp.edu.pl

Godziny pracy:

 8:00 – 16:00

(poniedziałek – sobota)

Terminy Rekrutacji

‏‏‎ ‏‏‎

Semestr Zimowy
(studia od października)
od 1 kwietnia do 15 września

Semestr Letni
(studia od marca)
od 15 listopada do 15 lutego

Prywatny Akademik Duet W Lublinie

Mamy do waszej dyspozycji nowoczesny, prywatny akademik w sercu Lublina. Duet to optymalizacja powierzchni. Mamy do dyspozycji pokoje 1 i 2 osobowe z wspólną kuchnią i łazienką. Pokoje zostały zaprojektowane jako wygodne i niezależne mieszkania 2 lub 4 osobowe. Powierzchnia, na której żyjesz, uczysz się i spędzasz czas z przyjaciółmi. W tym nowoczesnym miejscu masz stały dostęp do ultra szybkiego internetu oraz parkujesz na zamkniętym parkingu 🙂

+48 783 568 679

duet@studentdepot.pl

Godziny pracy biura:

8:00 – 16:00, pn – pt

Student Depot Lublin

ul. Doktora Witolda Chodźki13

20-093 Lublin

studentdepot.pl

Centrum miasta

Mieszkając u nas, masz bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez akademicki Lublin. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd i komunikację ze wszystkimi placówkami uczelnianymi oraz zapleczem kulturalnym. Postaw na Duet!

Parking zamknięty

Duet dba zarówno o bezpieczeństwo wasze, jak i waszych pojazdów. Zamknięty parking podziemny gwarantuje ochronę samochodów oraz daje pewność, że zawsze znajdziesz wygodne miejsce do parkowania w centrum miasta. Do tego mamy bezpłatny parking przed budynkiem.

24/7

Duet to bezpieczne i komfortowe miejsce do życia. Cały obiekt jest monitorowany nowoczesnym systemem kamer. O poczucie bezpieczeństwa dba również obsługa recepcji oraz profesjonalne zabezpieczenia. Recepcja działa całą dobę.

‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎ ‏‏‎

Siłownia i nie tylko

Potrenować lubi każdy – dla naszych mieszkańców mamy siłownię w cenie pokoju.

W naszym akademiku masz stały dostęp do Internetu na terenie całego budynku. Stabilne i szybkie Wi-Fi pozwala na stały kontakt z rodziną i znajomymi oraz nieograniczony dostęp do informacji. Do tego sieć wewnętrzna i naziemna telewizja.

Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się przez Formularz Kontaktowy:

Czcionka / Font
Kontrast / Contrast