Samorząd Studencki WSSP na XXVI Konwencie Przewodniczących Samorządów Studenckich

W dniach 22-24.11.2019r Wiceprzewodnicząca Oleksandra Pozniak razem Wiceprzewodniczącym Dmytrem Sikorskyim wzięli udział w szkoleniach w ramach XXVI Konwentu Przewodniczących Samorządów Studenckich. Oprócz szkoleń nasi przedstawiciele wzięli udział w Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes„, która odbywała się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Ponadto nasi reprezentanci brali udział w spotkaniu z Panem Dyrektorem z departamentu z MNiSW oraz brali udział w dyskusji na temat implementacji Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Wśród tematów poruszanych podczas szkoleń nasi przedstawiciele zdobywali wiedzę z zakresu opiniowania programów studiów i ogólnej pracy w Samorządzie.

Wiedzę zdobytą na szkoleniach w ramach wyjazdu, nasi przedstawiciele w najbliższym czasie przekażą wszystkim członkom Samorządu Studenckiego.

Dziękujemy Władzom Uczelni za umożliwienie udziału w Konwencie Przewodniczących Samorządów Studenckich PSRP.

Opracowanie: Oleksandra Pozniak