Trwa rekrutacja na kierunek PIELĘGNIARSTWO

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wydanie pozwolenia na prowadzenie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku PIELĘGNIARSTWO zawiadamiamy, że nadal prowadzimy rekrutację na studia. Zajęcia na tym kierunku rozpoczną się 26.11.2018 r.

Jednocześnie informujemy wszystkich potencjalnych kandydatów, że w dalszym ciągu posiadamy wolne miejsca i zapraszamy do biura rekrutacji.

W ramach umowy z Ministerstwem Zdrowia Departamentem Funduszy Europejskich i e-Zdrowia są to studia zamawiane i studenci w ramach programu UE studiujący pielęgniarstwo otrzymają następujące świadczenia:

• 50% promocję w czesnym za 1 rok studiów (230 zł/miesiąc),
  • 800 zł miesięcznie stypendium w 2 i 3 roku studiów,
  • 1000 zł miesięcznie przez 2 lata po ukończeniu studiów w trakcie odbywania kursów specjalizacyjnych.

Proces rekrutacyjny do projektu zamykamy w dniu 15.12.2018 r.