plREKRUTACJA 2023 / 2024 - DOŁĄCZ DO NAS

Złote Krzyże Zasługi dla doc. Henryka Stefanka oraz prof. dr hab. Witolda Kłaczewskiego

30 stycznia 2020 roku, w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, wojewoda lubelski, Lech Sprawka wręczył w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy odznaczenia państwowe wybitnym mieszkańcom regionu.

Wśród udekorowanych, znaleźli się między innymi doc. Henryk Stefanek, prezydent i kanclerz WSSP oraz prof. dr hab. Witold Kłaczewski, rektor WSSP. Obaj odebrali Złote Krzyże Zasługi w związku z 20-leciem działalności Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej in. W. Pola w Lublinie.

Zdjęcie: Małgorzata Gensa

„Srebrny Krzyż otrzymałem w 1992 roku za działalność turystyczną w Ministerstwie Turystyki, a obecnie z uwagi na to, że nasza uczelnia świętuje dwudziestolecie działalności, prezydent Polski przyznał mnie i panu rektorowi Złoty Krzyż Zasługi.” – mówi doc. Henryk Stefanek, prezydent i kanclerz WSSP.

Żródło: Kurier Lubelski